Loading...

İletişim

Telefon: +90 544 301 38 86
Email: info@hypiece.com
Evliya Çelebi Mahallesi Sadi Konuralp Cadddesi IKSV Vakfı No:5 İç Kapı No:2 Beyoğlu/İstanbul
PZT-CUM 09.00-19.00, CMT-PAZ 10.00-14.00
Bizimle İletişime Geçin
Var ise sipariş numaranızı giriniz

FAQ

Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

HYPIECE, ayakkabı tutkunlarının her türlü alım-satım işlemlerini %100 orijinallik garantisi altında gerçekleştirebilmelerini sağlamak amacıyla Türkiye’nin ilk premium sneaker satış platformu olarak kurulmuştur. Bu amaç doğrultusunda HYPIECE, 7 gün 24 saat hypiece.com uzantılı sitesi üzerinden hizmet vermeyi sürdürmektedir.

HYPIECE sizlere bünyesinde bulunan her ürün için “kullanılmış” veya “yeni ürün” şeklinde seçenekler sunmakta ve isteğiniz doğrultusunda seçim yapabilmenize olanak tanımaktadır.

HYPIECE bünyesinde satışı yapılan her ürün test merkezlerimizde yapay zeka destekli sistemlerimiz ile uzmanlarımız tarafından incelenmekte olup birçok testten geçirilerek ürünlerin orijinallikleri doğrulanmaktadır. Aynı zamanda HYPIECE, satın aldığınız ürünün orijinal olmaması durumunda tüm sorumluluğu üstleneceğini taahhüt etmektedir.

Bireysel satıcılar ile müşteriler arasında bir hizmet sağlayıcı platform olarak işlem görmesinden ötürü HYPIECE bünyesindeki ürünlerin fiyatları temelde satış yapan tarafa bağlı olarak belirlenmektedir. Diğer yandan HYPIECE, satış yapan taraf ile birlikte çalışır ve ürünün global piyasa değerinin göz önüne alınması ve böylece makul bir değerin belirlenmesine yardımcı olur.

Satın alma işleminizin tamamlanmasını takiben ürünler test merkezlerimize getirilmektedir. Test merkezlerimizde orijinalliği onaylanan ürünleriniz en kısa sürede adresinize ulaştırılacaktır. Ayrıntılı bilgi için Kargo Süreci sayfamızı inceleyebilirsiniz.

HYPIECE’in aracı hizmet sağlayıcı rolüne istinaden iade işlemi mümkün olmamaktadır. Detaylı bilgiye ulaşmak için İptal/İade Süreci sayfasını inceleyebilirsiniz.

FAQ Satıcılar

Satıcılar Tarafından Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

HYPIECE, kaliteli ve orijinal ürün sağlamak amacıyla hizmet politikası doğrultusunda yalnızca uygun standartları sağlayan satıcılar ile çalışmaktadır. Ürünlerini HYPIECE üzerinden satabilmeniz için “satıcı olma talep formu“na sitemiz üzerinden ulaşabilir ve kolayca doldurabilirsiniz. Formunuzun onaylanmasının ardından en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

HYPIECE, Türkiye’nin ilk premium sneaker satış platformudur. Seçkin bir platform olması ve sağlamakta olduğu %100 orijinallik güvencesi sayesinde HYPIECE ile çalışmak ürünleriniziz satılma olasılığını son derece yükseltecek aynı zamanda satış sürecini oldukça hızlandıracaktır.

Başvuru formunu göndermenizin ardından satış ekiplerimiz sizinle iletişime geçerek ürününüz için en makul fiyatı belirlemede size yardımcı olacaklardır. 

Adil bir fiyat politikası izleyecek olan HYPIECE, hem satıcıların hem de alıcıların menfaatlerini korumak için listeleme fiyatını alıcıyla anlaşmış olduğu fiyat üzerine yüzde 5 komisyon ve KDV dahil 37TL hizmet bedeli eklenmesiyle belirleyecektir.

Öncelikle satışınız başarıyla gerçekleştiği için tebrik ederiz. Bu aşamadan sonra yapmanız gerek tek işlem ürününüzü size sağladığımız talimatlara uygun bir şekilde paketlemeniz ve Orijinallik ve Kalite Kontrol Merkezi’mize göndermeniz olacaktır.

Orijinalliği teyit edilen ürününüzün alıcıya ulaşmasından itibaren 1-5 iş günü içerisinde ödemeniz hesabınıza aktarılacaktır.

HYPIECE, sürecin her aşamasında sizlerin yanında olacak ve sizlere detaylı bir yönlendirme sağlayacaktır. Daha fazla bilgiye ulaşmak için Ürün Yükleme ve Kargolama Rehberini, Üyelik Sözleşmesi‘ni inceleyebilirsin.