Loading...

Sneakerlar bizim için yalnızca bir iş değil,

Aynı zamanda bir yaşam tarzı. Bizler de tıpkı sizler gibi giydiğimiz o sneakerın yalnızca bir sneaker olmadığını aksine kişiliğimizi yansıtan, etrafımıza nereden geldiğimizi ve neler yapmak istediğimizi anlatan birer hikaye olduklarını biliyoruz. Çünkü biz de sizlerden biriyiz. HYPIECE işte bu ortak tutkularımızın somut bir yansıması olarak doğdu. En büyük arzumuz, HYPIECE ailesi olarak tüm bu süreç boyunca siz sneaker tutkunların yanında olmak ve yalnızca bizler gibi tutkunlarının anlayabileceği bu süreci birlikte yürütmek.

Güven

HYPIECE, ürünüzün tüm bu yolculuğu boyunca güven ilkesini kendisi için vazgeçilmez olarak görür. Bu doğrultuda ürünlerin orijinallik ve kalite kontrollerini sahip olduğu uzman ekibiyle ve yapay zeka destekli son teknoloji sistemleriyle titizlikle yürütür ve %100 orijinallik güvencesi verir.

Doğrulama

Ürünler, HYPIECE orijinallik ve kalite kontrol merkezinde oldukça detaylı testlerden geçirilmektedir. Alanından uzman ekibimiz tarafından yapılan testlerde ürünler, renk tonundan etiketlemeye kadar oldukça geniş bir yelpazede incelenmektedir. Teknik altyapısı ve titiz test süreci sayesinde HYPIECE, satın alınan ürünün %100 orijinal olduğunu garanti etmektedir.

Garanti

HYPIECE olarak, sizlerin deneyimlerinize ve geri bildirimlerinize son derece değer vermekteyiz. her türlü konuda isteklerinizi ve geri dönüşlerinizi çekinmeden bize iletebilirsiniz. HYPIECE, müşteri memnuniyetini öncelikli görevi olarak görür ve  ürünler konusunda sorun yaşamanız halinde üzerine düşen her türlü sorumluluğu alır.

Her Ayakkabının Bir YOLCULUĞU Vardır

HYPIECE olarak Türkiye’nin dört bir yanından çeşitli Premium snekaerları platformumuzda sizler için bir araya getirmeye çalışıyoruz. Aradığınız parçayı kolayca bulmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Bu Yolda Beraberiz

Hakkımızda daha fazla bilgi almak veya herhangi bir konuda destek almak istediğinizde bizimle irtibata geçebilirsiniz. Alıcı veya satıcı olun farketmez, bu süreci sizler için en hızlı ve en kolay hale getirmek için her an hizmetinizdeyiz.